Autor

(dane kontaktowe oraz informacje o możliwościach współpracy znajdują się na dole strony)

biegusss

Drogi czytelniku. Bardzo mi miło, że zaciekawiłeś się, kto jest autorem tego bloga. Może z tego wynikać, że moja praca i czas poświęcony na prowadzenie Fitbacku zarówno tutaj jak i na Facebooku nie idą na marne.

Nazywam się Arvind Juneja. Od najmłodszych lat uwielbiam ruch i wszystko co z nim związane. Nie będę Cię zanudzał problemami zdrowotnymi ale mogę Cię zapewnić, że wiem co to znaczy jeździć na wózku czy uczyć się na nowo chodzić. Wiem też, co to znaczy mieć formę i ją „przejeść” czy też zgubić poprzez pracoholizm, niedobór snu i nadmiar coca-coli.

Fitback to projekt, w ramach którego opisuję moją drogę powrotu do lepszego ja. Ja, którego jeszcze nie było. W ramach fitbacku, chudnę, edukuję się i poszerzam swoje horyzonty. W miarę możliwości staram się w tej podróży zabierać Was wszędzie ze sobą.

Po co? bo wierzę w siłę ludzi pomagających sobie nawzajem. Wierzę, że jeśli uda mi się swoimi treściami, eksperymentami, doświadczeniami, przemyśleniami, próbami, porażkami, żartami czy czymkolwiek tam Was będę męczył.. pomóc chociaż jednej osobie. Jeśli uda mi się sprawić, że ktoś – tak jak ja kiedyś – uzna, że nie warto się poddawać bo można więcej zyskać niż stracić… to warto. A przy okazji liczę na to, że sam się od Was dużo dowiem stąd zadaję dużo pytań na Facebooku.

Mało? No to na koniec małe krótkie video sprzed kilku lat… więcej filmów na moim kanale na YouTube.

Współpraca

Od przeszło 7 lat pracuję ze społecznościami internetowymi. Zaczynałem od modowania na serwerach do pobierania plików, przez fora internetowe o tematyce Parkour, lokalne serwisy społeczności gminnych i mniejszych (np. „społeczność kamienicy w Warszawie”) aż po ogromne serwisy jak GoldenLine.pl, w którym pełniłem rolę osoby odpowiedzialnej za komunikację, rozwój i strategię w budowaniu długofalowej relacji z – w tamtym czasie – blisko pół milionową społecznością. Dziś społeczności to mój zawód i pasja. Jeśli zatem jesteś zainteresowany współpracą, masz coś co może zainteresować społeczność fitbackowiczów ale nie jesteś pewien, jak to przedstawić, napisz do mnie. Razem coś wymyślimy.

kontakt mailowy: arvind [małpka] oumm.pl
kontakt telefoniczny : 516 ZERO 31337

silacz

Ekspozycja

Fitback co jakiś czas pojawia się w mediach oraz na żywo podczas różnych imprez. Postaram się to tu zebrać: