Biegamy zimą #zabawa

1
172

Rozpoczęliśmy temat biegania zimą. W związku z czym chcielibyśmy się upewnić, że .. zimą biegacie a nie tylko siedzicie w internecie i czytacie co o bieganiu zimą mamy do powiedzenia 🙂 Aby to zrobić ogłaszamy małą zabawę. W szczegółach tego wpisu poznacie zasady, nagrody (do których dołożył się sklep ERGO) a na koniec znajdziecie link do nowego wyzwania na Endomondo (wiem, że niektórzy już go szukali) na miesiące Listopad-Grudzień!

 O co chodzi?

Są dwie kwestie, które ma na celu ta zabawa poruszyć. Pierwsza to dość często poruszany temat a mianowicie “samofocenie”, które uprawiam na Fitbacku 🙂 Bardzo często pytacie mnie jakim cudem łapię niektóre ujęcia, czy biega ze mną fotograf itd. Uznałem, że pora abyście się sami przekonali, że to żadna sztuka zrobić sobie zdjęcie. Trzeba po prostu chcieć.

Druga sprawa jest taka, że my tu gadu gadu – a raczej tekstu tekstu – o bieganiu zimą a Wy może tak naprawdę wcale nie zamierzacie się ruszyć. Aby więc wziąć w zabawie będziemy musieli mieć dowód, że te wylewane tu literki nie idą na marne.

Zasady zabawy są następujące:

Pierwszy wymóg ma za zadanie zaspokoić naszą ciekawość odnośnie “drugiej kwestii”. A drugi wymóg to cała perełka naszej zabawy. Albowiem cała frajda polegać będzie na zrobieniu sobie zdjęcia… które przekona nas, że to właśnie TY powinnaś, powinieneś, wygrać nasze nagrody 🙂 Wszelkie zmarźlukowe kombinacje na śniegu mile widziane.

A nagrody mamy dwie! Jedną sponsoruję ja, drugą Centrum Biegowe ERGO.

  • Film na DVD – Town of Runners.
  • Buff do biegania od ERGO 🙂

O czym ten film?

A co to jest Buff? To taka specjalna chusta do biegania. Pomaga nas uchronić od zamarzniętych nosków a ciepły wydychany oddech ogrzeje nam pół twarzy 🙂 przynajmniej ja tak to widzę i zapewniam, że działa, bo sam używam.

Zabawa trwa do 4 Listopada czyli do końca tygodnia. Tzn do 4 listopada możecie wrzucać na fanpage swoje zdjęcia. Czemu tak krótko? Bo jest długi weekend i każdy bez problemu powiniene znaleźć czas na bieganie + będzie większa mobilizacja 🙂

Każdy może też wrzucić tylko jedno zdjęcie do zabawy.
Zasady oceniania i głosowania podam w Niedzielę!

Przydatne linki:

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz