Debiut w WINGS FOR LIFE + video relacja

2

6 Maja 2018 pobiegłem po raz pierwszy w biegu, którego unikałem jak ognia – Wings for Life / WORLD RUN. Powody tego unikania opowiedziałem na filmie.

Jak się jednak okazało nie wrzuciłem do filmu fragmentu dotyczącego startu przygotowań biegowych od Czerwca 2018! Bo to właśnie w czerwcu rusza mój 15 tygodniowy plan biegowy pod Wrześniowy maraton. Marzył mi się Berlin, ale to raczej poza zasięgiem. Nie pogardzę Warszawskim 🙂 Całość będę chciał w jakiś prosty i wartościowy dla Was sposób vlogować na kanale Youtube (jeśli jeszcze nie subskrybujecie to raz raz!).

W temacie akcji ZOBACZ WIĘCEJ mam jeszcze dwa zdania do dodania..no może więcej niż 2. Zacznijmy od tego, że wyjdziemy nieco poza „zobacz w niepelnosprawnych poza ich niepełnosprawność”. Wyjdziemy poza to i … spojrzymy na innych biegaczy.

Na 100000% biegnąć rozglądaliście się na ludzi obok Was. Wiecie ile Was ten bieg kosztuje, wiecie ile poświęcaliście n przygotowania (albo i nie) i wiecie jak się czujecie. Patrzycie w bok, a tam Pan Zbigniew, którego w życiu nie spodziewalibyście się spotkać na 27 kilometrze biegu…

Nie wiem jak Wy, ale ja wiele razy zaskoczyłem się tym kto biegnie obok mnie, kto mnie właśnie wyprzedził czy też kogo ja wyprzedziłem.

Bo oceniamy oczami, szybko, prosto, na skróty.

A potem jest zaskoczenie, bo w ludziach jest znacznie więcej niż widać na pierwszy rzut oka. To jest efekt znany, ale często pomijany w naszym rozmyślaniu o życiu. Do czasu.

Bardzo podoba mi się idea promowania głębszego patrzenia na ludzi. Tym bardziej miło mi być gościem na takim biegu z takim hasłem w Allinzowej drużynie.

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

2 komentarze

  1. In my judgment the brimful beginning regarding web is a lot equivalent the play of outsourcing techniques. By way of ideal, today when you are buying online or straight learn connexion web tract, you honourable accomplishment your own cyberspace browser then support a perception at the websites listings, wherever they are.

Dodaj komentarz