FIT MAJ – Wyzwanie kwadracikowe

1

Przyszedł maj, przyszło nowe wyzwanie kwadracikowe. W tym miesiącu mamy jedną istotną zmianę i dosyć sporą niespodziankę 🙂 No ale od początku.

Dla tych, którzy po raz pierwszy biorą udział w wyzwaniu mam kilka linków, z którymi warto się zapoznać:

ZMIANY?

W tym miesiącu chciałbym Was poprosić, żebyście zamiast zakreślania kwadracików wpisywali w ich miejsce cyfrę od 1 do 6. Jest to ocena zadowolenia z każdego z zadań danego dnia.

Przykładowo

Kiedyś – zrobiłeś trening – zamalowałeś kwadracik „Trening”
Dziś – zrobiłeś trening – wpisujesz w jego kwadracik ocenę dzisiejszego treningu. 1 – do bani, nie doszedłeś do sali, albo doszedłeś a tam nieczynne itd itd. 6 – perfekcja, szło tak, że aż nie chciałeś kończyć.

Po co? Na koniec miesiąca będziemy mogli z tego stworzyć bardzo ważny wykres. Ale o tym na koniec miesiąca 🙂

No i … aplikacja!

Mój przyjaciel Dariusz Serafinowicz, którego mogliście widzieć wiele razy na filmikach chce zostać programistą aplikacji mobilnych. Tak jak mówiłem na filmie – padło na kwadraciki. Powstała więc pierwsza wersja na androida. Aplikacja może nie działać na wszystkich urządzeniach i może „powodować błędy” 🙂 To na czym mi jednak zależy to informacja od Was:

  • czy działa (jaki sprzęt?)
  • czy wizualnie (jeśli działa) coś takiego mogłoby być Wam pomocne?
  • czy funkcjonalnie czegoś brak albo coś jest zbędne?
  • koncert życzeń 🙂

Aplikację pobierzesz stąd: http://bit.ly/kwadracikiAPKA
Arkusz pobierzesz stąd: http://bit.ly/fitmaj2017

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

Jeden komentarz

Leave a Reply