Fit Styczeń 2017 – KWADRACIKI

2
552

HA! MAMY TO! 1 Stycznia, 1 film, pierwszy wpis! 🙂 Zapraszam Was serdecznie do KWADRACIKÓW na pierwszy miesiąc roku.

Co zamierzam wpisać w swoje? Na ten moment 4 moje to:

PORANNY TRENING – Pierwsze wyzwanie to poranny trening. Chciałbym CODZIENNIE wstawać rano w celu treningu. Rano to znaczy przed 8 (5-6 czy 7, nie ma znaczenia, byle przed 8). Co będę robił? Różnie, raz biegał, raz rower, raz Yoga. Nie ma znaczenia co. Dowolny trening daje mi kwadracik.

KUCHNIA – To takie trochę może dziwne ale chodzi o to, żebym sam sobie przygotował co najmniej jedno danie główne na dany dzień.

BEZ WĘGLI – No tego to nie polecam początkującym 🙂 Minimalizuję węgle. Żadnego słodzenia, kanapkowania czy chipsów. Jeśli KUCHNIA będzie grana to powinno się udać.

YOUTUBE – Praca nad video. Po prostu. Czy to nauka, czy to montaż, czy to nagrywki. Chcę codziennie pracować nad swoim YT.

Napiszcie mi w komentarzach na YT jakie są Wasze cele 🙂

ARKUSZ DO POBRANIA TUTAJ

2 KOMENTARZE

 1. Przyszedł czas i na mnie, aby dołączyć do kwadracikowego wyzwania 🙂
  Na dobry początek będą to:
  SEN – kłaść się spać przed północą (docelowo, może jako zadanie na przyszły miesiąc, wstawanie wcześniej); nie mam problemu z ilością snu (śpię minimum 8h), ale z późnym kładzeniem się i wstawaniem rano; czas to zmienić!
  WODA – u mnie akurat zamiast wody są herbaty, a kwadracik będzie zaliczony, gdy przekroczę jeden dzbanek dziennie 😉
  CHIPSY – dzień bez słonych przekąsek
  SŁODYCZE – dzień bez słodkich przekąsek
  (innych kuchennych wyzwań nie potrzebuję, bo ogólnie mam fajnie zbilansowaną dietę, której z grubsza się trzymam, ale znowu wpadam w szpony paskudków, więc czas z tym skończyć;))
  RUCH – wyjście co najmniej na spacer albo ćwiczenia w domu (albo łyżwy!)
  MIESZKANIE – pozbywanie się przydasiów, porządkowanie zagraconych miejsc, ogarnianie przestrzeni etc.
  ROZWOJOWNIK – mam taki zeszyt, w którym wpisuję swoje cele, marzenia, postanowienia czy rzeczy, za które jestem wdzięczna; ostatnio go zaniedbałam a chcę wrócić do codziennego zaglądania i uzupełniania
  NAUKA – kwadracik za dzień, w którym robiłam jakiś kurs, czytałam coś pouczającego, uczyłam się czegoś nowego lub przypominałam sobie hiszpański 😉 I to, z racji tego, że dopiero zaczynam przygodę z kwadracikami, będzie u mnie w wierszu COŚ NOWEGO 🙂
  No to trzymajcie kciuki 😀

Dodaj komentarz