Fit2Fat2Fit – aplikacja mobilna

1

Drew Manning jest z pewnością wielkim człowiekiem. Jego projekt Fit2Fat2Fit pomógł wielu… jednak to co się działo później od strony „produktowej” pozostawia wiele do życzenia. Najpierw pojawiła się książka, która zebrała niesamowite baty. W skrócie – wg recenzujących, na blogu było więcej niż w książce.. i bardziej konkretnie.

Teraz pojawiła się aplikacja na telefony z systemem Android i iOS. Za 79 eurocentów można nabyć aplikację, która przypomina nieskończony projekt kogoś, kto uczy się zamieszczać guziki wewnątrz aplikacji mobilnej ale jeszcze nie wie co znaczy słowo „formatowanie tekstu”.

Aplikacja oferuje nam:

  • Plan Diety
  • Trening
  • Listę zakupów
  • Dostęp do bloga

Pierwsze 3 przyciski odeślą nas do wyboru tygodnia z programu Fit2Fat2Fit, a następnie załadują cały tekst jaki Drew w tym okresie napisał do danego elementu. Ostatni zrobi coś jeszcze gorszego – pobierze na sucho tekst z bloga mimo, że nie potrafi go prawidłowo wyświetlić (zatem niech nie zdziwią Was elementy typu [b]costam[/b] itd).

Podsumowując. Zamiast kupować to to coś, lepiej sobie po prostu przejrzeć bloga Fit2Fat2Fit i można to zrobić z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

Jeden komentarz

Leave a Reply