KONIEC NIKE+ RUN CLUB w POLSCE

0
1352

Wczoraj – 28 lutego 2018 – miał miejsce ostatni trening Nike+ Run Club w Polsce. Ponad 2,5 roku zmagań, ponad 350 treningów (wszelakich, od long runów na mieście po treningi HIIT), mnóstwo potu, łez, wysiłku i jeszcze więcej radości i satysfakcji.

Nie wypowiem się jednak za organizatorów, na filmie pokazałem Wam wypowiedzi zarówno osób uczestniczących jak i trenera Kuby Wiśniewskiego czy PACERa Dominika Goska. Mimo, że wczorajszy trening był ostatnim to na pewno nie była to ostatnia okazja do wspólnego treningu i gdzieś na szlaku biegowym jeszcze się wszyscy spotkamy.

Tak jak każdy bieg, nawet ten najdłuższy posiada START i METĘ, tak samo nasz projekt @nikerunning dobiega jutro do finiszu. 🏁🏁🏁🏁🏁🏁 Co dalej? Jak myślisz? Zakładaj buty, ubierz się stosownie i ruszaj na trening. Tak jak setki razy pokonasz odległość między startem a metą. Nie pozostaniesz sam. Jesteś biegaczem. Jesteś częścią biegowej rodziny w tym ogromnym świecie. 🏁🏁🏁🏁🏁🏁 Co mi dał ten projekt? Możliwość dzielenia się pasją, wspieraniem Was wszystkich na treningach, obolałe nogi po longach oraz niejednokrotnie wiatr w twarz na Skrze 😂 Dał mi również oficjalnie narzeczoną. 🏁🏁🏁🏁🏁🏁 Mimo tego, że piszę ten post próbując się nie rozkleić… zapraszam Cię jutro po raz ostatni ma warszawską Skrę. 🏁🏁🏁🏁🏁🏁 Mimo, że nasze Nike Run Clubowe ścieżki się rozchodzą, to pamiętaj, że zawsze jesteśmy dla Ciebie wsparciem i możesz się z nami skontaktować. Te ścieżki skrzyżują się jeszcze niejednokrotnie w świecie biegowym. Takich nas zapamiętajcie jak na obrazku! Zapraszamy! #NRC #warsaw #werunwarsaw #pacer #nrcwaw #running #justdoit #nikeplus #nikerunningclub #comerunwithus #nikecoach #run #nikepacer #pacerlife #NRCwarsaw #keepitmoving #nrcpacer #PacerFamily #bieganie #bieganiejestfajne #newchapter

A post shared by Dominik.Gosk (@dominik.gosk) on

Ten bieg się nie kończy. #nrc #nikerunning #bieganie #nike

A post shared by Arvind Juneja (@ajuneja) on

I na koniec dla tych bardziej dociekliwych – co się w ogóle stało? Czemu koniec? Chcialbym Wam o tym opowiedzieć dokładniej, bo mam dosyć myślę solidne zrozumienie sytuacji. Rzecz w tym, że tym razem zamiast się popisywać swoją “znajomością rynku” robię krok w tył i zostawiam głos tym, którzy byli w to najbardziej zaangażowani. Jeśli zechcą – opowiedzą. Jeśli nie – cieszmy się tym co nam dali.

Nie wszystko trzeba rozumieć “zza plecza”. Czasem trzeba docenić i iść dalej.

Dodaj komentarz