Na trening z Tesco!

11
947

headertesco

Pamiętacie wpis o aplikacjach roku 2012? Pisałem tam o aplikacji “Zdrowy Apetyt by Tesco”. Jak się okazuje, dużo osób o aplikacji nie wiedziało i dowiedziało się o niej z właśnie tamtego wpisu.

Jakiś czas później odezwało się do mnie… Tesco (za pośrednictwem agencji), z informacją  że bardzo ich cieszy, że aplikacja przypadła do gustu i że ogólnie podoba im się, co robimy na Fitbacku. Jak się okazało Tesco z okazji promocji, o której zaraz Wam opowiem, przeprowadza akcję konkursową na zdaje się 3 blogach i zaproponowało by Fitback był jednym z nich.

Jednym z tych blogów jest blog Podróżnickich więc generalnie poczułem się podwójnie zaszczycony. Raz, że Tesco dostrzegło swojego użytkownika a dwa, że jeszcze postawiono mnie w szeregu z tak zacnym blogiem 🙂 Nie mogłem się więc nie zgodzić….

Nagrody!

Ha! Będę sprytny i żeby przykuć Waszą uwagę najpierw powiem Wam o nagrodach 🙂 Do wygrania będą :

  1. Torba sportowa podróżna Wenger
  2. Plecak Wenger
  3. Kosmetyczka Wenger

Co to za firma ten Wenger? Zacytuję ze strony bo w zasadzie bardzo krótko i treściwie się przedstawiliwenger.logo

W 1886 Armia Szwajcarska postanowił wyposażyć każdego żołnierza w kompaktowy składany nóż. Stworzone zostało wielofunkcyjne narzędzie wyposażone w nóż, śrubokręt, otwieracz do puszek i rozwiertak. Tak oto powstał słynny „Szwajcarski nóż oficerski”. Założona w 1893 firma Wenger z siedzibą w Delémont w kantonie Jura od ponad 100 lat produkuje prawdziwe szwajcarskie scyzoryki. Cechą każdego produktu marki Wenger jest szwajcarska dbałość o szczegóły, gwarantująca Klientom jakość i trwałość produktów.

— CIACH.

Co Was interesuje z tego? Ano to, że od 28 lutego do 26 czerwca, robiąc zakupy w Tesco, zbieracie – jeśli robicie wspomniane zakupy, a jeśli nie, to czemu by nie zacząć – specjalne znaczki, z którymi możecie znacznie taniej zakupić produkty marki Wenger właśnie w sklepach sieci Tesco. Każde 20 złotych to jeden znaczek “Wenger”. I tak zbieracie znaczki i macie na to kuuupę czasu i nawet bez specjalnego wysiłku wydacie tyle w sklepie więc równie dobrze można skorzystać z promocji 🙂

Produkty i ich ceny w te promocji możecie zobaczyć na specjalnej stronie, do której przejdziecie naciskając ten tekst. Z  pewnością zauważycie, że zniżki są od 84 złotych do aż 420 przy najdroższych torbach. Ja mam dla Was do zgarnięcia produkty oznaczone numerkami : 1, 3 i 4.

dowygrania

Zadanie konkursowe – Obóz sportowy!

Marka Wenger wywodzi się ze Szwajcarii i powstawała “przy armii” a co za tym idzie, ma w sobie coś z żołnierskiej myśli przetrwania i zdolności do radzenia sobie w najcięższych warunkach. Dostałem torbę numer 4 więc zapewne jeszcze ją przetestuję (choć nie planowałem żadnego wyjazdu w tym miesiącu ale coś wymyślę) jednak wyobrażam sobie, że jadąc na wszelkiego rodzaju obozy czy też campingi czy inne sportowe wyjazdy mało kto chce myśleć, czy jego torba nie poleży w brudzie, nie przerwie, nie przedziurawi etc… nie chcemy o tym myśleć bo jeszcze się zestresujemy.

Myślimy raczej, czy nasza torba pomieści wszystko co będzie nam potrzebne i czy .. nie zapomnieliśmy czegoś spakować?

Wyobraź sobie zatem, że jedziesz na obóz sportowy z Fitbackiem i masz się spakować. Nie zdradzę Ci, jaki sport będziemy tam uprawiać a co za tym idzie nie podpowiem, co wziąć ze sobą. Musisz wykazać się kreatywnością.

Zadanie

POKAŻ (na zdjęciu) co znalazłoby się w Twojej torbie na sportowe wakacje z Fitbackiem! A następnie dopisz kilka zdań, które opiszą mniej więcej Twój tok myślenia przy takim a nie innym doborze załadunku.

  • Zdjęcie i opis prześlij na: konkurs@oumm.pl
  • Potwierdź w komentarzu pod tym wpisem, że bierzesz udział w zabawie
  • Czas nadsyłania zgłoszeń: 24.03.2013

W przyszłym tygodniu opublikujemy galerię konkursową z opisami (bez wskazania autorów) i chętnie wysłuchamy w komentarzach Waszych opinii o nadesłanych pracach a następnie w oparciu o nie i nasze widzimisię wybierzemy zwycięzców 🙂

Po ogłoszeniu wyników swoje dane teleadresowe (czyli adres + numer telefonu) przesyłacie również na adres konkurs@oumm.pl . Wysyłką zajmie się firma organizująca konkurs, nie ja osobiście 🙂 Tak będzie lepiej dla nas wszystkich hehehehe…

Czego oczekuję po Waszych zgłoszeniach?

NIE OCZEKUJĘzdjęć wysokiej jakości. Jeśli macie tylko telefon by zrobić fotkę to spoko, mi to rybka bo jak widzieliście 99% moich zdjęć jest robiona telefonem. (a jak nie widać to pewnie dlatego, że mam już w tym wprawę bo cykam fotki całyyyy czas :P).

OCZEKUJĘ – kreatywności, pomysłowości, pokrętnej albo i mega prostej logiki 🙂 chcę też przeczytać o tym co się działo w Waszych głowach kiedy dobieraliście rzeczy na ten nasz wymarzony – fikcyjny, ale jednak – wyjazd 🙂 kto wie, może będzie wśród Waszych wpisów inspiracja do faktycznego wyjazdu…

No i cóż mogę dodać na koniec? Powodzenia i miłej zabawy!

11 KOMENTARZE

Dodaj komentarz