NIE SZUKAJ MOTYWACJI

2

Moja przygoda z blogiem zaczęła się ponad 5 lat temu. Początkowo miała to być forma wspierania mojej własnej walki o odzyskanie formy utraconej przez pracoholizm. Później zacząłem zauważać, że dołączają do mnie inni i w końcu zacząłem spełniać się walcząc o nie tylko swoją formę…ale i Twoją. Taka kolej rzeczy sprawiła, że coraz mocniej zacząłem się zagłębiać w to jak działa Twoja motywacja, czemu nie działa i jakim cudem kiedy tylu wybitnych specjalistów wokół wszyscy wpadają w błędne koło. Koło zwane krótkowzrocznością. Wszyscy chcą TU I TERAZ. W ramach walki z tym błędnym kołem powstał między innymi wpis Plażowa sylwetka w 30 dni!

Plażowa sylwetka w 30 dni!

Ale jak się okazało…to za mało. W mojej głowie coś się mocno buntowało. Patrzyłem jak świat fitnessu wciskał Ci bajkę, że możesz wszystko, że jakieś masakryczne cele są na wyciągnięcie ręki i że ogólnie to „daj nam 30-60-90 dni”… No i long story short, napisałem kilka wpisów, w których zacząłem punktować „kolegów”. Żadnego z tych wpisów nie opublikowałem, bo czułem, że coś tu nie gra. Odłożyłem ten temat. Kryzys twórczy jednak odbił się mocno i przez długi czas (to trwa od 2013 roku) na blogu prawie nic się nie pojawiało.

Jakiś tydzień przed 30 urodzinami wpadłem na pomysł zrobienia sobie prezentu i opublikowania pierwszego filmu na swoim kanale YT. Nie byłem świadom, że przy jego tworzeniu wszystko się ze mnie wyleje. Przed przystąpieniem do pracy nagrałem sobie narracje, którą pokazałem kilku osobom. Z tej narracji zostało tylko pierwsze zdanie filmu. Reszta w trakcie kręcenia poszła „z serca”. Ostatnie ujęcie było nagrane „jeden raz”. Nie było prób czy myślenia co chcę powiedzieć. Ot po prostu siadłem, włączyłem nagrywanie i wyszło. Sam byłem zdziwiony tym co powiedziałem, ale było to coś co składało się w mojej głowie przez kilka lat.

Także bez dalszego przeciągania. Zapraszam Cię do filmu, który NIE JEST o bieganiu, ale po którym nie powinno Ci już nigdy zabraknąć motywacji ani do odchudzania ani do żadnej aktywności fizycznej, jaką chcesz się zająć by poprawić swoje życie.

BARDZO PROSZĘ – OGLĄDAJ DO KOŃCA. Jak nie masz tych 8 minut to nie oglądaj wcale. Dzięki!

Jeżeli film Ci się spodobał to udostępnij go dalej i zapraszam Cię do:

Dziękuję!

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

2 komentarze

Dodaj komentarz