Organizacyjnie + konkurs

2
841

bda

Dwie sprawy, pierwsza taka, że jest konkurs, a druga taka, że spinamy poślady i robimy listę na Insanity od przyszłego roku! Na ten moment mam wpisane 26 osób. Pytanie brzmi, czy to wszyscy? Czy Ci co się wpisali mają już dostęp do materiałów? Proponowany termin rozpoczęcia – drugi tydzień 2013 (taka mi średnia wyszła z Waszych propozycji).

Aktualnie zapisani:

Adam Doroziński
Bartosz Majewski
Dariusz Kabulski
Diego de la Vega
Dominik Cieszyński
Grzegorz Popiołek
Jacek Stasieluk
Kamil Michalik
Kamila Anna Błaszczak
Kamila Anna Błaszczak
Kasia Formella
Krzysztof Zieliński
Lena Dąbrowska
Leszek Krupiński
Łukasz Leśniak
Malwina Jachowicz
Marcin Mroczek
Marcin Zaremba
Maxymilian Pych
Michał Lewandowski
Michał Nosek
Rachel Formella
Sylwia Szafrańska
Tomasz Adamiec
Tomasz Jaroszek
Tomasz Wiśniewski

A druga sprawa, konkurs 🙂 nawiązując do wpisu “Dałem się zrobić” robimy drugi konkurs, który polega na tym, by wrzucić na fanpage Fitback‘u zdjęcie, które pokaże jak bardzo jesteście widoczni w trakcie treningu (jak ktoś nie biega to musi się wykazać większa inwencją :P). Wrzuty dajemy do Niedzieli godzina 12:00 a do wieczora zrobimy głosowanie. Pierwsze miejsce zgarnie komplet kosmetyków “American Crew” a 5 dalszych fotek zgarnie pozostałe z poprzedniego konkursu 50% zniżki na usługi fryzjerskie 🙂

200121_463313147059968_1248394984_n

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInsanity z Fitback!
Następny artykułPotężne źródło motywacji
Zdjęcie profilowe Arvind Juneja
Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

2 KOMENTARZE

Dodaj komentarz