Runtastic Konkurs – Pokaż brzuch!

8
395

pokabrzuch

Jakiś czas temu zrecenzowałem dla Was aplikacje firmy Runtastic. Wczoraj dopełniłem level 2 aplikacji Situps Pro (czyli brzuszki) robiąc finalne 60 brzuszków pod rząd. Jestem z tej aplikacji bardzo zadowolony bo wymuszała u mnie regularne brzuszkowanie i tymi swoimi sprytnymi seriami faktycznie bardzo wzmocniła mi brzuch. Nie mam jeszcze sześciopaka ale linie poprzeczne już mi się zarysowują.

Korzystając z tej okazji chciałbym Wam rozdać 2 pierwsze kody. Skąd mam kody? A napisałem do Runtastic, opowiedziałem o Fitbacku czyli o Was jacy jesteście fajni i w ogóle a oni jak tylko znaleźli chwilę by odpisać dali mi kody. Kody miałem pierwotnie wykorzystać by odblokować aplikacje, przetestować i Wam pokazać ale uznałem, że zrobią więcej pożytku jak je rozdam i sami będziecie mogli spróbować na sobie 🙂

Teraz tak. Konkurs konkursem ale namawiam WSZYSTKICH aktywnych Fitbackowiczów do wzięcia udziału (ba, od kolegów z branży czy z trasy biegowej wręcz WYMGAM udziału 😛 inaczej się obrażę) bo jedna fotka brzuszka, który JESZCZE się nie wyrobił może pokazać innym o podobnej formie, że Hej! Mam podobnie! Ty chcesz to poprawić? Ja też chce! Mogę z Tobą? :))))

Akcja brzmi : Pokaż brzuch!

Czyli wrzucamy dzisiaj nasze kochane okrąglutkie brzuszki. Jak ktoś ma to wrzuca dzisiaj i jakieś starsze żeby było widać ew zmiany – jeśli ktoś chce się czymś pochwalić. Idea zabawy jest taka, że pokazując swój brzuch już teraz mówimy “tak, teraz wygląda właśnie tak, ale za 2-3 miesiące będzie znacznie lepiej, wiem to więc się nie wstydzę!”

Do zabawy zachęcam wszystkich a spośród fotek sam sobie wybiorę 2, którym dam kody. Mam nadzieję, że Ci, którzy nie dostaną się nie obrażą:) Fotki wrzucamy do jutra – 18 stycznia – do godziny 20:00 na fanpage Fitback na Facebooku a następnie tutaj w komentarzu na dole dajemy znać, że bierzemy udział w zabawie.

Runtastic SitUps PRO

Tak jak pisałem, zrobiłem już te 60 brzuszków pod rząd, które są celem poziomu drugiego aplikacji. Jednak zrobiłem je z “potrzeby” a nie z założeń aplikacji i mój aktualny stan treningu wygląda tak :

lvl2

Jak widać od dnia pierwszego robię dziś znacznie więcej a co jest ciekawe, przychodzi mi to znacznie łatwiej. Niestety nie zrobiłem zdjęcia “przed” ale żeby wziąć również udział w zabawie (edycja) zrobiłem TERAZ świeże zdjęcia. Jedno z boku (wtedy najładniej wygląda) i jedno centralne. W życiu nie miałem takiego brzuszka i jestem z niego bardzo dumny a jeszcze kaaaawał drogi przede mną 😉

swiezynka

Normalnie nie mogę się doczekać fotek po zakończeniu Insanity….

8 KOMENTARZE

Dodaj komentarz