Sprawdzamy programy Treningowe?

0
419

W związku z uruchomieniem kanału YouTube szukałem kilka pomysłów na coś, co mógłbym regularnie dla Was zamieszczać co dawałoby jakąś wartość dla Was, nie zabierało mi za dużo czasu w produkcji, a przy okazji rozwijało mnie fizycznie. Stąd pomysł na serię CZO TO, w ramach której będziemy testować różne programy treningowe.

Zacząłem od produkcji Tonego Hortona, twórcy P90X. Hard Corps to 8 tygodniowy plan treningowy, który już na dzień dobry trochę oszukuje bo sugeruje, że trening trwa 22 minuty … kiedy w kalendarzu mamy robić DWA treningi jednego dnia (22+8) i tak co drugi dzień.

Na filmie zobaczyliście jak wygląda dzień z taką łączoną sesją treningową. Na fanpage’u wrzuciłem Wam jak wygląda trening “Resistance”, który byłby “na drugi dzień”.

Insanity to to nie jest…. ale pompa i owszem 🙂
w tej serii
24x pompek
18x przysiad z wyciskaniem hantli
15x podcią…

Opublikowany przez FitBack na 8 lipiec 2016

Co dalej?

Pierwszy odcinek jest testowy. W kolejce do sprawdzenia mamy Karate Kardio od Ani Lewandowskiej, programy z gazetek takich jak teraz w Shape jest zdaje się seria Natalii Gackiej czy produkcje Beachbody jak P90X 3.

To co jest dla mnie ważne to informacja od Was czy taka forma jak wyżej Wam odpowiada i JAKI trening chcielibyście żebym sprawdził 🙂

Dodaj komentarz