Ambasador Zdrowia 2017

Strona Główna Forum Ogólne Sprawy Organizacyjne Ambasador Zdrowia 2017

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by Zdjęcie profilowe Arvind Juneja Arvind Juneja 1 year, 2 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #5004
  Zdjęcie profilowe Arvind Juneja
  Arvind Juneja
  Keymaster

  Jesteś na Fitbacku od dawna? A może dopiero dołączyłeś do naszej zacnej (dzięki WAM) społeczności? Blog powstał bo chciałem pomóc sobie, pomagając innym. Udało się. Teraz chcę, żebyśmy WSPÓLNIE pomogli innym. W 2013 roku z tej okazji powstała akcja AMBASADOR ZDROWIA o haśle “Mój pierwszy kilometr”. Wciągaliśmy przy jej okazji nowych do “świata biegania” i jednego dnia zorganizowaliśmy w kilku miastach w kraju wspólny bieg na 1km.

  W tym roku chciałbym to zrobić nieco inaczej ale zanim przejdę do szczegółów mam do Ciebie proste pytanie. Wchodzisz w to? Chcesz zarażać innych? Masz czas, by spojrzeć w ich stronę i dać im coś od siebie?

  Daj znać, odpisz w wątku. Ustaliłem, że potrzebuję 20 zadeklarowanych osób z CAŁEGO KRAJU/zagranicy(?) (także napisz mi od razu skąd jesteś, gdzie biegasz/trenujesz) żeby rozpocząć akcję.

  Termin przewiduję na Czerwiec 2017.
  WChodzisz w to?

  Tutaj spis osób, które brały udział w pierwszej edycji.
  Tutaj przebieg pierwszej edycji

  • This topic was modified 1 year, 3 months ago by Zdjęcie profilowe Arvind Juneja Arvind Juneja.
  • This topic was modified 1 year, 3 months ago by Zdjęcie profilowe Arvind Juneja Arvind Juneja.
  #5007

  Karol
  Member

  Drogi Arvindzie. Od tych kilku dni myślę o tym twoim poście i stwierdzam że jestem gotów dołączyć do akcji, która może zmienić czyjeś życie!
  Czekam na więcej konkretów i mam nadzieje że cała akcja się uda!
  Mieszkam i Biegam w Jaśle na podkarpaciu. Miejscowość powiatowa, o dość wstydliwej naturze. Mimo to około 10-15 osób ostatnimi tygodniami zbierało się by trenować na największą imprezę biegową w naszym mieście (dla jasności nie byłem organizatorem tych wycieczek). Jestem świadom że jeśli chodzi o takie małe miejscowości nie będzie tylu chętnych co po Warszawie, Krakowie, czy nawet Rzeszowie, ale wydaje mi się że wszędzie warto wskrzesić chęć do wyjścia z domu 😉

  #5015
  Zdjęcie profilowe Arvind Juneja
  Arvind Juneja
  Keymaster

  Super! Po majówce muszę ogarnąć pracowe tematy i przygotuję plan działania 🙂 Co prawda póki co tylko Ty się zgłosiłeś, ale myślę, że jest już od czego zacząć!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Przejdź do paska narzędzi