Złap lato i zgarnij pakiet biegacza! [aktualizacja]

42
66

Akcja jest mega prosta i mega przyjemna. Trwa właśnie zabawa “Złap lato” w ramach której do wygrania jest wycieczka na Malediwy (!) o wartości ok 22,000 złotych! Nie będę ukrywał, to jest moje marzenie na najbliższe lata, żeby sobie taką wycieczkę ufundować ale powalczę o to marzenie przy innej okazji 🙂 teraz jest czas na Was! Dodatkowo – dla czytelników Fitback mamy MEGA nagrodę dodatkową… ale po kolei.

Zabawa wystartowała 30 Lipca 2014 czyli całkiem niedawno. Cała jej idea polega na tym, by biegając z aplikacją Nike+ Running (android i iOS) zrobić sobie biegowe selfie w jednej z 8 kategorii (Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek) a następnie zamieścić je na stronie ZłapLato.WAWALOVE.pl .

selfies

Ważne – w trakcie 8 tygodni trwania zabawy musisz przebiec z aplikacją minimum 8 kilometrów. Dasz radę? 😀 to cały kilometr na tydzień…. grubo, co? A warto, bo poza wycieczką dla czytelników Fitback.pl mam specjalną nagrodę – Pakiet Biegacza!

 • Buty Nike Lunarglide 6 (widoczne na fotce na saaamej górze)
 • Koszulka i spodenki

A co trzeba zrobić? Po każdym selfie złap jego fotkę i wrzuć je tutaj w komentarzu (jako obrazek). Jak widzisz każdy komentarz można “oceniać” i komentarz, który zbierze najwięcej punktów wygrywa. Komentarze znajdziesz na saaamym dole wpisu. Swoją drogą jest mi niezmiernie miło za każdym razem, kiedy komentujecie moje wpisy na blogu zamiast na fejsie 😉

komcie

Dlaczego takie zasady zabawy? Bo im więcej osób zagłosuje na fotkę – tym więcej nowych dusz na Fitbacku.
A im więcej nowych dusz na Fitbacku tym więcej zdrowych i uśmiechniętych ludzi wokół 🙂
Zgadzacie się ze mną?

P.S. Człowiek sobie uświadamia, jak bardzo potrzebuje urlopu po obejrzeniu takiego filmiku..

WYNIKI (aktualizacja)

Na wstępie dwa słowa wprowadzenia. Kiedy organizowałem konkurs chciałem go zrobić tak jak to było zrobione w akcji Złap Lato. Licza się punkty/lajki/kciuki i tyle. Ja miałem z tego taki profit, że zmuszało to Was do szerowania tego wpisu po znajomych a Wy mogliście zgarnąć mega pakiet. Oczywiście liczyłem się z tym, że może się zadziać zło ale nic na to nie wskazywało az do końca zabawy. Na początku miałem wątpliwość czy mogę nagrodzić kogoś kto miał tak dużo punktów, szczególnie, że moje statystyki nie pokazywały aż takiego “oblężenia”. Przynajmniej wstępnie. Podjąłem rozmowy z osobami, które miały punktów najwięcej i już wiem, że muszę to wziąć na klatę.

Nie jestem zachwycony tym, jak to się odbyło ale człowiek uczy się na błędach i nie może nimi obarczać innych. Także tym razem pierwsze miejsce dostaje osoba, która miała najwięcej punktów czyli Wiktor a jednoczesnie oznajmiam, że ot OSTATNIA zabawa, w której dobrowolnie ustaliłem, że wygrywa “więcej lajków”.

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie a zwycięzcy gratuluję super pakietu! Poproszę też o kontakt na fanpage’u z podaniem danych teleadresowych i rozmiarówki.

42 KOMENTARZE

 1. Jeszcze nigdy nie wygrałem tak wartościowych nagród, więc nie bardzo wiem co napisać… Na pewno chciałem podziękować i na pewno pakiet się przyda i będzie mi służył!
  No i jeszcze highfive dla reszty uczestników!

 2. Jak sam piszesz ja również nie jestem zachwycona. Ba nie rozumiem wyjaśnień. Mowiles i Mówisz ze nie widzisz wejść na stronę. Sama pisałam Ci ze w ciągu 2 dni osoby zdobyły ponad (wtedy) 500 likow . Jak mówiłam… nie lubię konkursów na like bo zawsze się tak kończą. Czy dobrze to rozwiązałes… to Twoje podwórko – dla mnie niesmak.

  • Wejść (UU) nie widzę ale odsłony owszem także się pokrywa z możliwością kilku osób z jednego miejsca itd.
   Także tego, werdykt wydany i mój komentarz pozostaje bez zmian.

   Na szczęście wiele osób mnie rozumie i traktowało to jako zabawę i jestem im za to wdzięczny.

Dodaj komentarz