ZREZYGNUJ z treningu!

1
1497

Szkic tego wpisu powstał pod koniec 2014 roku. Później go porzuciłem, bo zająłem się czymś innym… i w sumie o tym czymś chcę dziś powiedzieć, bo okazało się, że miało to sens 🙂

Jeśli znasz kogoś, komu może się ten film przydać – przekaż mu go! Tylko dzięki Waszym udostępnieniom, lajkom i kciukom na YT moje pisanie/nagrywanie ma jakikolwiek sens.

Dzięki!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBÓL nie jest najgorszy
Następny artykułTrenuj SAM – Grinder PT
Zdjęcie profilowe Arvind Juneja
Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

1 KOMENTARZ

  1. No słusznie mówisz Arvind, i to jest film skierowany dokładnie do mnie.
    Teraz pytanie: co polecasz odnośnie diety? blogi, vlogi, Twoje wpisy?
    Dodam, że jestem w dość ciężkiej sytuacji: przez okres listopad – luty zrzuciłem ok. 10kg, a od kwietnia wziąłem się za muscle building. Niestety nie zrzuciłem oponki w pełni, więc tu i ówdzie jest jeszcze trochę niepotrzebnego tłuszczu.
    Więc jak powinienem teraz ćwiczyć i jak dobrać dietę do tego? 🙂 Czy jestem w stanie przy odpowiedniej diecie ‘przepalić’ te pozostałości tłuszczu w mięśnie w treningu muscle building? Czy mogę robić mieszanie treningów fat burning – muscle building i będą z tego efekty? Czy może muszę przystopować muscle building, zrzuć resztkę tłuszczu i wtedy wrócić do muscle building? (Tej opcji akurat chciałbym uniknąć;)

Dodaj komentarz