Fit Styczeń – Wyzwanie Kwadracikowe

3

W nowym roku zmieniamy życie kwadracik po kwadraciku! Wyzwanie, które sprawdziło się w końcówce ubiegłego roku wciąż trwa! 🙂

O co chodzi w akcji przeczytasz tutaj – Fit Październik – Kwadracikowe wyzwanie

Rady

W ubiegłym roku ponad 900 osób skorzystało z wyzwania i od bardzo wielu z Was usłyszałem, że działa 🙂 Miałbym ogromną prośbę, byście mi pomogli i udostępnili ten wpis swoim znajomym. Jeśli chodzi o rady to po 3 miesiącach mam następujące:

  • Kartkę trzymaj w jednym miejscu, najlepiej widocznym i najlepiej z długopisem pod ręką. Ja sugeruje Lodówkę i położyć długopis na niej 🙂
  • Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć uzupełnić dzień NIE MARTW SIĘ. Uzupełnij go po jakimś czasie, po prostu zapisuj sobie gdzieś wypracowane kwadraciki.
  • Pamiętaj też o swojej ekipie! W grupie raźniej, po to są te 3 pola na dole.

Stałe pozycje

W Listopadzie skasowałem  2 stałe pozycje. I tak je zmienialiście a szkoda rozmazywać obraz 🙂

Coś nowego – Ta pozycja to nadal konieczność 🙂 Kwadracik w niej dany jest wart 10 innych!
Śniadanie – Najważniejszy posiłek dnia. Jeśli macie kartkę na lodówce jak sugeruję to będzie to też idealny moment by zacząć dzień od wprowadzenia pierwszego kwadracika… a to dobry motywator z rana 🙂
Woda – jak ze śniadaniem. Picie kawy, soków czy nawet herbatki nie wystarcza. Trzeba pić wodę wodę. Minimum te 1,5 litra zwykłej niegazowanej wody.

Moi Ludzie

Ja jestem sam. Jeśli mi samemu udało się wciągnąć ponad 900 osób to teraz jeśli każda z tych 900 osób wciągnie 3 osoby.. to będzie ponad 2700 ludzi, walczących o lepsze życie! Także przy drukowaniu arkuszu zróbcie od razu 4 kopie i 3 rozdajcie najbliższym!

Przypominam też, żeby każdy kto weźmie udział w akcji udostępnił wpis znajomym!

Pobierz arkusz

FitStyczen-thumb

Moja Złota Trójka

Kostka 1 – Bieganie.
Kostka 2 – ANALIZA ŻYWIENIA. Założyłem konto na MyFitnessPal i będę próbował codziennie wprowadzać zjadane pokarmy, a potem analizował je sobie.
Kostka 3 – SEN. Tym razem jednak nie „przed 22” a „Powyżej 6 godzin snu”.

LET’S DO IT!

No to do dzieła! Drukujesz 4 kopie, rozdajesz znajomym, udostępniasz ten wpis, witasz się na forum i jedzieeeemy! Daj znać w komentarzu również żebym wiedział chociaż kto jest z nami 🙂

Jak już uzupełnisz i wydrukujesz wrzuć fotkę na Instagrama z tagiem #FitStyczeń i #FitbackPL 🙂

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

3 komentarze

  1. Nie mogę się doczekać 😀
    A przy okazji, polecam tę aplikację – MyFitnessPal; sama z niej dłuższy czas korzystałam i jest naprawdę pomocna – ma także możliwość skanowania kodów z produktów, żeby wpisać dokładnie ten, który jedliśmy 😛 Więc jest generalnie genialna pod tym względem.
    A kwadracikowy styczeń… Niech Moc będzie z Tobą 😀

  2. Pingback: Nienawidzę tego | Fitback.pl

  3. I am very excited to visit this blog post. You have really done a great work. This is genuinely an extraordinary blog a debt of gratitude is in order for sharing. Phenomenal and better than average post. I discovered this much instructive, concerning what I was actually looking for. A debt of gratitude is in order for such post and please keep it up.

Leave a Reply