Maraton wg How I Met Your Mother

2

Każdy ma jakiś powód, by biec w Maratonie. Nikt o zdrowych zmysłach nie budzi się rano by uznać „to jest dobry dzień by przebiec maraton„.. no dobra, brzmi jak coś co ja bym powiedział, ale załóżmy na potrzeby tylko tego tekstu, że ja do końca normalny nie jestem.

W jednym z moich ulubionych serialu, czyli How I Met Your Mother pojawia się scena, w której „słowa” ukochanej osoby zmusiły naszego bohatera – Marshalla – do zrobienia w końcu czegoś dla siebie, swojej formy i wyglądu. W drugiej scenie, którą specjalnie dla Was pociąłem (z odcinka 15 sezonu 2 – Lucky Penny)Barney Stinson, najbardziej AWESOME osoba na świecie, zdradzi Wam dwa sekrety, jak pokonać Maraton! Gotowi? Klikajcie „Więcej” 🙂

[jwplayer config=”Glowny” mediaid=”265″]

A jaki jest TWÓJ POWÓD by biec w Maratonie?

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

2 komentarze

  1. Tylko w serialach można spotkać takie ewenementy – w rzeczywistości jeszcze nie widziałem nietrenującego, który mógłby dokonać takiego wyczynu.

    A mój powód – przede wszystkim, dla SIEBIE (pokazać sobie swoją wartość), następnie dla wpisu na facebooku xD

Leave a Reply