Pompki dla początkujących – jak zacząć

2

Pompki to jedno z najważniejszych ćwiczeń ale i jedno z największych wyzwań dla naprawdę wielu osób. Nie ma się czego wstydzić. To ćwiczenie wymaga dużo, ale i oferuje bardzo dużo w zamian. Dziś chcę Ci pokazać, jak ćwiczyć żeby dojść do pełnej pięknej pompki na „podłodze”. Pompki, po której będziesz z siebie dumny czy dumna.

Zapraszam! Jeśli podejmiesz moje wyzwanie daj znać i przekaż film dalej!

Share.

About Author

Hej, jestem autorem bloga Fitback.pl . Chciałbym Ci pokazać jak możesz przedłużyć swoje życie jednocześnie korzystając i czerpiąc z każdego dnia tak jakby jutra miało nie być :) Wierzę, że warto robić to co daje radość dziś ale nie wyjdzie Ci bokiem za lat 10-15. Nie wierzę w drogę na skróty.

2 komentarze

  1. Swietny filmik! Pompek nigdy nie umialam robic i zawsze sie tego wstydzilam w tym roku. 2018 postanowilam ze naucze sie je robic. Ku mojemu zaskoczeniu pompki przy scianie roboe bez problemu wiec dzialam przy PARAPECIE. Uczucie SUPER ze robie fajną pompke? duzo seri i powyorzen zrobilam ale musze zostac na tym etapie bo probowalam zrobic pompki przy łóżku… niestety tu jest za nisko i wcale sie nie podniose ani razu. Wiec cwicze przy parapecie do wzmocnienia?? i progresu i powoli bede sie znizac? DZIEKI za rady?

  2. Hi. I have checked your fitback.pl and i see you’ve got some duplicate content so
    probably it is the reason that you don’t rank
    hi in google. But you can fix this issue fast.
    There is a tool that rewrites content like human, just search in google: miftolo’s tools

Leave a Reply