LIVERPOOL TRIP x NEW BALANCE

0
599

Takie wypady jak ten nie zdarzają się zbyt często. To taki hmm prezent od życia, którego ani nie oczekiwałem ani sie nie spodziewałem. Coś jak 100 złotych znalezione w starych spodniach. Tym razem New Balance w związku z moim życiem zawodowym – FANGOL.pl, MÓJ serwis piłkarski, który odwiedza ponad 850 000 osób – zostałem zaproszony na mecz. Ale nie byle jaki mecz – Arsenal vs Liverpool. Poza mną miały być jeszcze dwie osoby. Ale nie jakieś przypadkowe osoby. Był RAHIM (Paktofonika, Pokahontaz, MAX FLO), człowiek, którego twórczość chłonąłem będąc nastolatkiem. Był też Michał Sadowski, gość, który w branży internetowej jest mega przykładem tego ile się trzeba narobić, żeby coś osiągnąć a jednocześnie pokazuje, że warto wyciskać z siebie ostatnie poty, żeby osiągnąć to czego się chce. Michał jest twórcą monitoringu internetu – BRAND24.

No i łon, Trener Biegania, Mateusz Jasiński. Tego gościa nie da się opisać słowami. Chodząca energia (nie licząc poranków, zaskakująco hyperactive człowiek w dzień i wieczorem z rana jest heheheh no nie powiem, no ja bylem zaskoczony…then again, ja mam z rana zawsze dobry humor i energię). Dzięki za tę przygodę Mateuszu, dzięki New Balance!

No i co, no i polecieliśmy. Spacerowaliśmy, mokliśmy w deszczu i co najważniejsze – przeżyliśmy niesamowitą przygodę, którą mam nadzieję choć trochę udało mi się Wam przekazać przy pomocy filmu.

Więcej fotek na moim Instagramie

Dodaj komentarz